PL EN

 • Linia olejów Kujawskich tłoczonych na zimno składa się z czterech wariantów:

  -oleju rzepakowego,
  -oleju lnianego,
  -oleju słonecznikowego,
  -oleju z pestek dyni
 • Linia Kujawski tłoczony na zimno to odpowiedź marki na zmieniające się trendy żywieniowe. Konsumenci poszukują produktów autentycznych i naturalnych – wiedzą, że właśnie te produkty zachowują w sobie całe bogactwo natury, dzięki czemu są zarówno zdrowe, jak i smaczne. I takie właśnie są nasze oleje.
 • Oleje Kujawskie tłoczone na zimno to produkty powstające w procesie mechanicznego tłoczenia. Stanowią naturalne źródło substancji odżywczych, tj. niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz witaminy E i K.
 
 • Wieloetapowy i restrykcyjny proces doboru surowca sprawia, że smak i aromat olejów Kujawskich tłoczonych na zimno jest pełny i wyważony, dzięki czemu doskonale wzbogacają one przygotowywane potrawy.
 • Podczas przechowywania oleju tłoczonego na zimno, może pojawiać się w nim nieszkodliwy dla zdrowia, naturalny osad. Nie wpływa on jednak na jakość produktu- na jego właściwości smakowe czy wartość odżywczą.
 • Linia olejów Kujawskich tłoczonych na zimno to najwyższej jakości produkt, będący efektem wieloetapowej kontroli, której poddawany jest zarówno surowiec, jak i gotowy produkt. Współpracujemy ze specjalnie wyselekcjonowanymi dostawcami i nadzorujemy parametry surowca i oleju na wszystkich etapach produkcji.
Kujawski
- olej rzepakowy
tłoczony na zimno
Kujawski
- olej słonecznikowy
tłoczony na zimno
Kujawski
- olej lniany
tłoczony na zimno
Kujawski
- olej z pestek dyni
tłoczony na zimno
olej kujawski czosnek olej kujawski czosnek i bazylia olej kujawski pomidory czosnek i bazylia olej kujawski cytryna i bazylia
Pobierz zdjęcie
produktu ...
Pobierz zdjęcie
produktu ...
Pobierz zdjęcie
produktu ...
Pobierz zdjęcie
produktu ...
Google+