PL EN
ZT Kruszwica

Czerpiemy z doświadczeń

Jesteśmy największym w Polsce i jednym z największych w Europie przetwórców nasion oleistych. Specjalizujemy się głównie w produkcji butelkowanych olejów roślinnych, margaryn oraz tłuszczów. Należymy do Grupy Bunge, dzięki czemu możemy czerpać z międzynarodowych doświadczeń i wprowadzać najwyższe standardy do swojej produkcji. W tworzeniu marki „Kujawski” przyświeca nam dbałość o najwyższą jakość i troska o potrzeby klientów, którym chcemy dostarczać coraz lepsze produkty żywnościowe.

Rośliny oleiste są naszą pasją

Od lat z zamiłowaniem podchodzimy do wszystkiego, co wiąże się z przetwórstwem roślin oleistych - od pozyskania surowca, przez jego przetworzenie, po dystrybucję produktów do naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oferujemy najwyższą jakość.
  ZT „Kruszwica” S.A. to historia kilku firm, które przez lata rozwijały swój potencjał techniczny, technologiczny i jakościowy, tak aby dziś móc pochwalić się olejami najwyższej jakości. Obecnie działalność produkcyjną prowadzimy w trzech lokalizacjach: w Kruszwicy, Brzegu i w Gdańsku.

Oleje i margaryny konsumenckie

Oprócz oleju „Kujawski z Pierwszego Tłoczenia”, naszego flagowego produktu, oferujemy również inne linie olejów pod marką Kujawski: Kujawski z ziołami, Kujawski 3 ziarna i Kujawski tłoczony na zimno. W naszym portfolio znajdują się także inne cenione przez konsumentów marki, tj. olej Oliwier i Bartek Słonecznikowy, Optima Omega 3, olej Olek, olej Oleo i olej Popularny, a także margaryny konsumenckie - Smakowita, Finuu, Optima Cardio, Naturima, Masmix, Palma z Kruszwicy, Mleczna z Kruszwicy, Zwykła z Kruszwicy oraz Słynne Masło Roślinne MR.
Google+